Šaty na míru

Právě sem postupně nahráváme galerii svatebních šatů, které u nás lze objednat a nechat ušít přímo na míru. Modelů je ale tolik, že zde najdete jen ukázku. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout v katalogu u nás ve studiu. Navštívit můžete i náš nový instagram (v pravém horním rohu této stránky), kam denně vkládáme nové modely.

Svatební šaty tak budou přesně podle vašich představ a jen a jen Vaše.  Koupě Vašich vysněných šatů Vás bude stát jen o trochu více než půjčovné v pražských salónech.

Co pro to musíte udělat? Objednat se na konzultaci ZDARMA na tel. 608 121 446 do našeho svatebního studia.  Zde si můžete prohlédnout několik modelů od našeho výrobce. Uvidíte úžasné materiály a dokonalé zpracování. Podle katalogu si vyberete své vysněné šaty, my Vás naměříme a odešleme objednávku. Nejpozději do 8 týdnů máte šaty u nás ve studiu, kde můžete ZDARMA využít úpravy se švadlenou, pokud by bylo potřeba.  Ceny za celý tento proces se pohybují od 21.000,- za úplně nové svatební šaty skvělé kvality šité jen na Vaší postavu. Ty nejdražší svatební šaty vyjdou kolem 28.000,- , ale těchto modelů je opravdu jen pár.

Takže vzhůru do toho. Leden a únor jsou nejvytíženější měsíce, co se zkoušení šatů týče :-). Těšíme se na Vaši návštěvu.